JAK PRACUJĘ?

Etap 1

Pierwszym etapem oczywiście jest kontakt ze mną inaczej mówiąc konsultacje. Które prowadzę poprzez e-mail, facebooka, instagram bądź spotkanie na żywo (opcjonalnie). Rozmowa dzięki, której mówisz mi o swoim celu, terminie osiągnięcia formy, analizuje Twój przypadek i wybieramy wspólnie najlepszą formę współpracy. Chyba, że pisząc do mnie jesteś już na jakąś zdecydowany/zdecydowana na konkretny pakiet, wtedy po prostu otrzymujesz ankietę na podstawie, której działamy.

Etap 2

Na podstawie wypełnionej ankiety, układam plan żywieniowy, treningowy lub oba. Zależy od tego na jaką formę współpracy się ze mną zdecydowałaś/eś. Dostosowuje wszystko do Twoich możliwości czasowych, finansowych oraz sprzętu na jakim możesz trenować. Ważne są chęci, resztą zajmę się ja jako trener – dietetyk.

Etap 3

Ostatnim etapem jest nasz kontakt, raportowanie mi wyników, wymiarów, samopoczucia. Zależne to jest od pakietu, który wybrałaś/eś. Optymalizujemy plany treningowe oraz dietetyczne poprzez wyciąganie wniosków z cotygodniowych raportów lub w przypadku treningów personalnych na podstawie obserwacji stale monitoruje Twoje postępy, wprowadzam zmiany wraz ze wzrostem Twoich możliwości.

CennikFree Trial

Projects

Your Text

PLANY DIETETYCZNE

od 90zł

indywidualne plany

analiza składu ciała

dopasowana finansowo

TRENINGI PERSONALNE

od 70zł


indywidualne plany

analiza składu ciała

własna sala treningowa

W PAKIETACH TANIEJ

od 150zł

plan dietetyczny i treningowy

analiza składu ciała

własna sala treningowa

SPRAWDŹ MNIE W SOCIAL MEDIACH

KONTAKT

660-892-769

ZADZWOŃ DO MNIE

adrian.drezek94@gmail.com

NAPISZ DO MNIE