JAK PRACUJĘ?

Etap 1

Pierwszym etapem oczywiście jest kontakt ze mną inaczej mówiąc konsultacje. Które prowadzę poprzez e-mail, facebooka, instagram bądź spotkanie na żywo (opcjonalnie). Rozmowa dzięki, której mówisz mi o swoim celu, terminie osiągnięcia formy, analizuje Twój przypadek i wybieramy wspólnie najlepszą formę współpracy. Chyba, że pisząc do mnie jesteś już na jakąś zdecydowany/zdecydowana na konkretny pakiet, wtedy po prostu otrzymujesz ankietę na podstawie, której działamy.

Etap 2

Na podstawie wypełnionej ankiety, układam plan żywieniowy, treningowy lub oba. Zależy od tego na jaką formę współpracy się ze mną zdecydowałaś/eś. Dostosowuje wszystko do Twoich możliwości czasowych, finansowych oraz sprzętu na jakim możesz trenować. Ważne są chęci, resztą zajmę się ja jako trener – dietetyk.

Etap 3

Ostatnim etapem jest nasz kontakt, raportowanie mi wyników, wymiarów, samopoczucia. Zależne to jest od pakietu, który wybrałaś/eś. Optymalizujemy plany treningowe oraz dietetyczne poprzez wyciąganie wniosków z cotygodniowych raportów lub w przypadku treningów personalnych na podstawie obserwacji stale monitoruje Twoje postępy, wprowadzam zmiany wraz ze wzrostem Twoich możliwości.

CennikFree Trial

Projects

Your Text

KONSULTACJA DIETETYCZNA ONLINE

od 99zł

- rozmowa skype/telefoniczna

- analiza badań krwi

- analiza planów/nawyków żywieniowych

TRENER I DIETETYK 
DLA CIEBIE ONLINE

od 99zł


indywidualny plan dietetyczny / treningowy

- analiza badań krwi i dobór suplementów

- jednorazowy plan

WSPÓŁPRACA DLA PAR ONLINE

od 300zł

- plan treningowy i dietetyczny

- działanie w parze

- raporty e-mail, darmowe korekty

SPRAWDŹ MNIE W SOCIAL MEDIACH

KONTAKT

660-892-769

ZADZWOŃ DO MNIE

adrian.drezek94@gmail.com

NAPISZ DO MNIE